اخبار سینمایی - انتقاد رییس بنیاد شهید از «اخراجی‌های 3» ده‌نمكی
   
1390/01/28  20:48    ویرایش: - -
توسط:    

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با انتقاد از فیلم «اخراجی‌های 3» گفت: انتظار ما از آقای ده‌نمکی بیش از این است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، زریبافان با بیان اینکه اگر کسان دیگری که سابقه آقای ده نمکی را ندارند این گونه فیلم‌ها را بسازند شاید مورد ایراد نباشند، افزود: اما از ایشان با آن سابقه انقلابی و دفاع در خشان که در گذشته همواره از ارزش‌ها داشته‌اند انتظار داریم که ایثارها و رشادت‌ها و قهرمانی‌های ناشی از اعتقاد ژرف رزمندگان ، ...

کسانی که با ایمان و اعتقاد و یقین به صحت راه و در اطاعت از فرمان نائب امام زمان به جبهه رفتند و شهید و یا جانباز شدند را در فیلم های خود مطرح و نسل جوان را با ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس آشنا کند.

مهندس زریبافان، پیروزی و قوام انقلاب اسلامی را مرهون فداکاری ایثارگران و شهدا دانست و افزود: رسانه ، مهمترین نقش را درتبلیغ و ترویج این فرهنگ و انتقال آن به نسل‌های آینده دارد.

معاون رییس جمهور با اشاره به نقش اساسی فیلم به عنوان یک رسانه برای انتقال پیام انقلاب اسلامی گفت: یک رسانه انقلابی اجازه ندارد برای جذب مخاطب از هر روشی استفاده کند.

وی اضافه کرد : فیلم سازی مثل جناب آقای ده نمکی که قصد دارد این رسالت بزرگ را به دوش بکشد باید از روش‌های نامطلوب برای جذب مخاطب پرهیز کند.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان این خبر آورده است: زریبافان تصریح کرد: از آقای ده‌نمکی با آن سابقه انقلابی انتظار داریم از سکانس‌های نامطلوب در فیلم‌های خود پرهیز کند علاوه براین که ساحت مقدس ایثارگران منزه از آن است که دست مایه طنز برای جذب مخاطب قرار گیرد.

   اخبار سینمایی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic