تبلیغات
اخبار سینمایی - «زمین انسان‌ها» , با بازی علی نصیریان دو روز در هفته پخش می‌شود.
   
1390/01/27  12:24    ویرایش: - -
توسط:    
نوع مطلب: خبر ،تلویزیون ،

سریال «زمین انسان‌ها» نخستین سریال فصل بهار است كه پخش آن از امشب ـ 27 فروردین ماه ـ از شبكه تهران آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، این مجموعه تلویزیونی با دیدی اجتماعی به مسائل حوزه پزشكی می‌پردازد. كارگردانی سریال «زمین انسان‌ها» را ابوالحسن داوودی و تهیه‌كنندگی آن را بیتا منصوری به عهده دارند و بازیگران شناخته‌شده‌ای همچون علی نصیریان، سروش صحت و عسل بدیعی در این سریال ایفای نقش كرده‌اند.

پخش این سریال تا آغاز ماه مبارك رمضان ـ 10مرداد ماه ـ ادامه خواهد داشت. سریال 26 قسمتی «زمین انسان‌ها» روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 23 از شبكه تهران پخش می‌شود و روز بعد ساعت 19 تكرار آن پخش می‌شود.

داستان این سریال در یك بیمارستان می‌گذرد. در این بیمارستان چند پزشك در حال گذراندن دوره هستند تا تخصص خود را در رشته مغز و اعصاب بگیرند.بیماران زیادی به این بیمارستان مراجعه می‌كنند و با خود قصه‌های متفاوتی را می‌آورند و داستان زندگی و گرفتاری‌های این بیماران در كنار زندگی پزشكان جوان بازگو می‌شود. هركدام از این شخصیت‌ها پیشینه و زندگی گذشته‌ای دارد كه در طول مجموعه به آن پرداخته می‌شود.

در این سریال علی نصیریان، سروش صحت، عسل بدیعی، مائده طهماسبی، امید روحانی، بهمن زرین‌پور، داریوش اسدزاده، افسانه ناصری، رضا آحادی، امیرمحمد زند و... ایفای نقش می‌كنند.

وحید قطبی‌زاده(‌پشتیبانی فنی)، مصطفی احمدیان (مدیر تصویربرداری)، نادر رضایی (صدابردار)، مهری شیرازی (طراح گریم)، روح‌الله مهاجری (مدیر تولید) و محمد سال افزون (طراح صحنه و لباس) دیگر عواملی هستند كه با این مجموعه همكاری دارند.

به گزارش ایسنا، سریال «زمین انسان‌ها» از هفته‌ی گذشته در كنداكتور شبكه تهران قرار گرفت اما یك هفته دیرتر روی آنتن رفت.

   اخبار سینمایی