تبلیغات
اخبار سینمایی - عزت الله انتظامی : شادترین عیدی كه گذراندم در «كمال‌الملك» علی حاتمی بود.
   
1390/01/5  10:47    ویرایش: 1390/01/7 03:48
توسط:    
نوع مطلب: خبر ،سینمای ایران ،بازیگری ،

عزت الله انتظامی گفت: شادترین عیدی كه در زندگی‌ام گذراندم مربوط به فیلم «كمال‌الملك» علی حاتمی است كه در آن فیلم كنار سفره هفت سین نشستم، عیدی دادم و خندیدم. ...

آقای بازیگر سینمای ایران در آستانه نوروز با یادآوری حضورش در فیلم «كمال‌الملك» كه در یكی از صحنه‌هایش حلول سال جدید به ثبت رسیده است در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: در تمام دوران زندگی‌ام روزهای خوبی در نوروز نداشتم و معمولا در خانه با همسرم تنها بوده و كتاب می‌خوانم اما اوایل دهه 60 كه «كمال‌الملك» را كار كردیم و نقش ناصر‌الدین شاه را بازی می‌كردم نوروز بسیار باشكوهی بود.

وی ادامه داد:‌ علی حاتمی برای این كارها سنگ تمام می‌گذاشت و برای این صحنه كه در كاخ گلستان فیلمبرداری می‌شد همه چیز بسیار خوب و درست چیده شده بود. سلام رسمی گذاشته بود، دعای مخصوص سال تحویل خوانده شد، با صدای توپ تحویل سال اعلام شد و به همه عیدی دادم كه برایم بسیار بااهمیت بود.

عزت الله انتظامی در آستانه سال نو یاد درگذشتگان سینما بویژه كسانی كه در این فیلم حضور داشتند را گرامی داشت و برای همه سالی خوب و پربار را آرزو كرد.

   اخبار سینمایی