اخبار سینمایی - اولین آمار فروش «اخراجی‌های 3» اعلام شد.
   
1390/01/5  10:38    ویرایش: 1390/01/18 20:17
توسط:    


 

فروش «اخراجی‌های 3» از مرز 300 میلیون تومان گذشت. محمدرضا صابری ـ مدیر سینما آفریقا و سخنگوی انجمن سینماداران ـ در گفت‌وگو با خبرنگار سینما خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این مطلب گفت: «اخراجی‌های . . .

«اخراجی‌های 3» در روز دوم فروردین 75 میلیون تومان و چهارشنبه (سوم فروردین) 90 میلیون تومان در تهران فروش داشت؛ پیش‌بینی می‌شود این رقم پنجشنبه (چهارم فروردین ماه) به 100 میلیون برسد و ركورد فروش «اخراجی‌های 2» كه 100 میلیون در یك روز بود شكسته شود.

وی افزود: در 15 سال اخیر برای اولین بار است كه سینما آفریقا سانس فوق‌العاده در ساعت یك بامداد می‌گذارد و شب گذشته در این سانس فوق‌العاده 500 نفر در سالن تماشاگر فیلم بودند و فروش این سینما به 9 میلیون تومان رسید.

وی همچنین از فروش این فیلم در شهرستان‌ها خبر داد و گفت: «اخراجی‌های 3» تاكنون 300 میلیون تومان نیز در شهرستان‌هان فروخته است و شهرهای اصفهان و مشهد روزانه 10 میلیون تومان می‌فروشند و نكته قابل توجه سینما «وتوس» قم است كه در سه روز اول افتتاحش با ظرفیت كامل برای «اخراجی‌ها» بلیت فروخته كه دو میلیون و 720 هزار تومان با 240 صندلی رسیده است.

صابری افزود: 30 سینما در تهران و 70 سینما در شهرستان‌ها میزبان «اخراجی‌ها» هستند و همه كپی‌ها برای شهرستان‌ها ارسال شده تا همزمان این فیلم در تهران و همه شهرستانها نمایش داشته باشد و سینماداران متعهد شده‌اند مراقبت‌های ویژه‌ای در مورد تهدید كپی‌های غیر مجاز داشته باشند.

صابری خاطرنشان كرد:‌ این آمار فروش در حالی است كه ما امسال افزایش بهای بلیط نداشته‌ایم و می‌توان گفت ركورد «اخراجی‌های 2» شكسته شده است.   اخبار سینمایی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic