تبلیغات
اخبار سینمایی - فیلمبرداری «روزهای زندگی» شیخ‌طادی به پایان رسید.
   
1390/01/2  01:24    ویرایش: - -
توسط:    
نوع مطلب: خبر ،سینمای ایران ،

با حذف بخش‌هایی از صحنه‌های جنگی،فیلمبرداری «روزهای زندگی» شیخ‌طادی به پایان رسید.

روز های زندگی

فیلمبرداری «روزهای زندگی» با حذف بخش‌های زیادی از صحنه‌های جنگی به پایان رسید. به گزارش خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این پروژه سینمایی به كارگردانی پرویز شیخ‌طادی كه به دلیل ...

اتمام بودجه متوقف شده بود، در نهایت، با حذف صحنه‌هایی و گرفتن تصاویری در آخرین روزهای سال 89 پرونده‌اش بسته شد.

بودجه‌ای كه سیمافیلم برای «روزهای زندگی» اختصاص داده، 400 میلیون تومان اعلام شده است كه پرویز شیخ طادی در بازدیدی كه تعدادی از نمایندگان مجلس در دهم اسفندماه از پشت صحنه این پروژه داشتند، با اشاره به سختی‌های موجود در ساخت «روزهای زندگی» گفته بود: اگر می‌دانستم كه پروژه «روزهای زندگی» تا این حد گرفتاری دارد، اصلا به سراغ آن نمی‌آمدم؛ چرا كه در حال حاضر وضعیت مالی ما بحرانی است. در حال حاضر ما در میدان مینی هستیم كه قبلا همه‌ی ما را برای پاگذاشتن در آن تشویق كردند؛ اما اكنون تنها مانده‌ایم.

همچنین در همان روز، حجت‌الاسلام حسین رحیم‌زاده ـ مدیر گروه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی سیمافیلم ـ درباره مشكلات مالی «روزهای زندگی» گفته بود: این پروژه جزو پروژه‌های «الف» سیمافیلم است كه احتمال دارد حتا به «الف ویژه» نیز ارتقا یابد كه در این صورت نباید بودجه كم بیاورد. سیمافیلم واقعا برای این فیلم در حد یك تله‌فیلم عادی فكر نكرده و 2-3 برابر بودجه پیش‌بینی كرده و تاكنون از این فیلم حمایت كرده و این حمایت تا آخر كار ادامه خواهد داشت.

فیلمبرداری این فیلم در سه فاز برنامه‌ریزی شده بود كه فاز اول آن شامل صحنه‌های بیمارستان صحرایی در لوكیشنی واقع در زعفرانیه فیلمبرداری شد و بعد از آن در دكور عظیمی در حوالی میدان قزوین مشغول گرفتن صحنه‌های پناهگاه شدند و از 10 اسفند نیز قرار بود فیلمبرداری فاز سوم در شهرك دفاع مقدس آغاز ‌شود و طی 25 روز ادامه پیدا كند كه بنا بر اعلام، با به وجود آمدن مشكلات مالی، بسیاری از صحنه‌های فاز سوم حذف شد.

به گزارش ایسنا، «روزهای زندگی» به كارگردانی پرویز شیخ‌طادی، با بازی حمید فرخ‌نژاد و هنگامه قاضیانی همراه است. این فیلم داستان زوج پزشكی است كه در یك بیمارستان صحرایی در حال مداوای مجروحین هستند و پس از این‌كه عراق قطعنامه را زیر پا می‌گذارد، در شرایطی مجبور می‌شوند به دفاع سخت‌افزاری و جنگ هم بپردازند.

«شكارچی شنبه» ساخته قبلی شیخ‌طادی است.

منبع:خبرگزاری ایسنا

   اخبار سینمایی