اخبار سینمایی - استاد فیلمساز ما، ترکاند: آقای تارانتینو، انتظارها را برآورده کرد
   
1398/04/18  20:38    ویرایش: - -
توسط:    

کافه سینما

[آقامون جنتلمنه... جنتلمنه.../ نظر منتقدان د رپ، تلگراف و ایندی وایر هم اضافه شد/ استاد فیلمساز ما، ترکاند: آقای تارانتینو، انتظارها را برآورده کرد/ نخستین نقدها را در "کافه سینما" بخوانید/ امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 9.7 از 10!/ به‌همین مناسبت امیدواریم یکی از اکران‌های "فیلم بزرگ روی پرده‌ی بزرگ" در هفته‌های آینده را، به آثری از استاد اختصاص دهیم/ این پست به‌روز می‌شود]

کافه سینما-یاسمن رضایی- سرویس سینمای جهان: هنوز ساعاتی از پایان اولین اکران " روزی روزگاری...در هالیوود"، تازه ترین ساخته ی کوئنتین تارانتینو در هفتاد و دومین فستیوال فیلم کن نگذشته و نقدها و ریویوهای تحسین‌برانگیز درباره این فیلم بسیار بسیار موردانتظار، یک یک منتشر می شوند.

سرویس سینمای جهان کافه سینما، این نخستین واکنش ها را برای شما منتشر می کند:

 ایندی وایر اعلام کرده است بیش تر واکنش ها به تازه ترین ساخته ی تارانتینو، اغلب مثبت و پرشور بوده است و به خصوص بازی برد پیت، بسیار تحسین شده است.

پیتر برادشاو در گاردین پنج ستاره ی کامل به این فیلم داد و "روزی روزگاری در هالیوود" را آهنگ خیره کننده ی رستگاری لس آنجلس نامید و گفت تارانتینو موفق شده است یک سرگرمی بی نظیر، گیج کننده، بی مسئولیت و درخشان خلق کند.

جیسون گربر در اسلش فیلم نوشته: تارانتینو یک شاهکار عمیق، احمقانه و فوق العاده ساخته است.

به گزارش سرویس سینمای جهان کافه سینما، استیو پاند در د رپ هم از فیلم تحسین کرد و نوشت: فیلم متفکر تارانتینو هنوز هم می تواند سقف کن را بترکاند.

رابی کالین در تلگراف هم نمره کامل به این فیلم داد و نوشت: غزل تارانتینو از لس آنجلس پیش از منسون، یک مسمومیت خالص با دنیای فیلم است.( ت.م: منظور از مسمومیت، غرق شدن در دنیای فیلم به نظر می رسد.)

ریچارد لاوسن در ایندی وایر ضمن تمجید از فیلم، بازی برد پیت، دی کاپریو و مارگوت رابی را عالی خواند و نوشت: آنچه که واقعا به نظر می رسد تارانتینو می خواسته با این فیلم انجام دهد، این است که از چیزهای قدیمی که دوستشان داشته، صحبت کند. که چیز جدیدی نیست، اما شاید در این فیلم انرژی و انگیزه ها  بیش تر از قبل، از قید و کنترل رها شده اند.

[این پست، در ساعات آتی به‌روز می‌شود]

اریک کهن در ایندی وایر به فیلم نمره B داد و نوشت: عجیب ترین فیلم تارانتینو در تاریخ گم شده است.

   اخبار سینمایی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات